Yaşam

Aldatma 20.Bölüm İzle Ekranı: Aldatma Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ATV ekranlarının sevilen dizisi Aldatma, aradan yaklaşık bir ay sonra dün akşam yeni bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Başrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi, önceki haftalarda olduğu gibi bu hafta da ilgiyle izlendi. Dün akşamki yeni bölümü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Hile, 20. bölüm tek modül tam görüntüleme ekranıdır.

Hile uzun bir aradan sonra dün akşam yeniden seyircisiyle buluştu. Aldatmanın son bölümünde; Oltan’ın ciddi sakatlığı herkesi etkiliyor. Güzide, kızından doğru kararı vermesini ister.

Yeşim’in kışkırtıcı hareketlerine karşılık veren Güzide, Yeşim’e eski sakinliğinin olmadığını hatırlatır. Oylum ve Tolga arasında büyük bir soğukluk vardı.

Tolga’dan uzaklaşamayacağının ve çıkarlarının sağlıklı olmayacağının farkında olan Oylum, sürpriz bir karar alır. Ancak bu karar her iki taraf için de acı verici olacaktır.

Ozan, Oylum’u Tolga ile kendisi arasında bir seçim yapmaya zorlar. Öte yandan Zeliş’le her geçen gün daha çok vakit geçiriyorlar.

Nihal’e yaptıkları ortaya çıkınca Yeşim’in başı belaya girer. Üstelik geçmişte söylediği bir sözün Güzide yüzünden büyük bir tehlike yaratacağının da farkında değildir.

Hile 20.bölüm izle ekranı

ÖLÜM SON BÖLÜM TEK BÖLÜM TAM İZLE

habermuratli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu