Haber

Düzce’deki depremde bir gencin pencereden yere düştüğü anlar kameraya kaydedildi

Düzce’de gece saatlerinde meydana gelen 5.9’luk sarsıntı İstanbul, Kocaeli ve Ankara’da hissedildi. Deprem nedeniyle herhangi bir can kaybı olmazken, pencereden atlayan vatandaşlar yaralandı. O vatandaşlardan birine ait video ise izleyenleri korkuttu.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

Haberiskelesi.com’da yer alan habere nazaran; Sabaha karşı 04.09’da meydana gelen Düzce merkezli 6.0 şiddetinde depremde panikleyen üniversite öğrencisi pencereden aşağıya düştü. Düşme anı saniye saniye kameralara yansıdı.

Sabaha karşı 04.09’da meydana gelen Düzce merkezli 6.0 şiddetinde zelzelede vatandaşlar büyük kaygı ve panik yaşadı. Bolu’da Cumhuriyet Caddesi’nde bir üniversite öğrencisi zelzele anında panikleyerek 3’üncü katta bulunan meskeninin camından düştü.

UYKUDA YAKALANINCA PANİKLEMİŞ

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine 112 Acil Servis grupları sevk edildi. 112 Acil Servis takımları gelene kadar etraftakilere olayı anlatan üniversite öğrencisi zelzeleye uykuda yakalandığını ve panik anında meskeninin penceresini kapı zannederek aşağı düştüğünü lisana getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu