Yaşam

Kız kardeşleri ağaca asılı halde bulundu! Ağlayan kardeş, kız kardeşinin tutuklanmasını istedi

Bursa Gemlik’te 2 Eylül’de kaybolan iki çocuk annesi 22 yaşındaki Nevrigül Alan, kayboluşunun 47’nci gününde ağaca asılı halde ölü bulundu. Cesedi, en son telefonda konuştuğu erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Doğan Aydın’ın işaret ettiği zeytinlik içinde bulundu. Alan’ın kardeşleri Müge Anlı’nın programında karşı karşıya gelince kavga etti. Kardeş, olayda kız kardeşinin parmağı olduğunu söyleyerek tutuklanmasını istedi.

“KARDEŞİM PARA KARŞILIĞINDA ERKEKLERLE SEKS YAPTI”

Tartışmaların merkezinde, öldürüldüğü sanılan ve ölümü intihar süsü verilen Nevrigül Alan’ın kız kardeşi Nazmiye Tutaner, bugünkü canlı yayında kız kardeşinin para karşılığında başka erkeklerle birlikte olduğunu iddia etti. Kayınbiraderi Remzi’nin de bundan haberdar olduğunu ve hatta kız kardeşinden para istediğini söyledi.

Nazmiye Tutaner, iddialarının ardından hem kayınbiraderi Remzi Alan’dan hem de ailesinden kız kardeşine yalan söylediğini ve iftira attığını söyleyerek tepkiler aldı. Tezinin ardından “Birinin ağzını aradım” diyen Nazmiye Tutaner, kız kardeşinin ölümüyle ilgili sosyal medyada “Doğan Nevrigül’e tecavüz etti. Sonra onu asarak öldürdü.”

“KARDEŞİM NAZMİYE TUTUKLANMALI”

Kız kardeşi Nazmiye’yi hedef alarak bildiklerini sakladığını iddia eden Abdullah Tutaner, şunları söyledi: “Doğan denen kişi buraya gelmeli. Kız kardeşim Nazmiye de tutuklanmalı. Nazmiye ile ilgili çok şüpheler var. Nazmiye’ydi. Kız kardeşimle sürekli seyahat ediyoruz. Kız kardeşim Nazmiye, kız kardeşim hakkında her şeyi biliyordu. Burada da.” “Doğan’dan korkuyor ve ona söylemiyor. Bu kız bize ihanet ediyor” dedi.

NAZMİYE TUTANER: ALLAH’TAN BAŞKA KİMSE İLGİM YOK, GELİP TUTUKLAYIN

Kardeşinin sözlerinin ardından sözlerini bitiren Nazmiye Tutaner, “Benim Allah’tan başka kimseden korkum yok. Hemen gelsinler beni tutuklasınlar. Zaten kardeşimi de sevmiyorum. Ondan nefret ediyorum.” diyerek öfkesine hakim olamadı. Katil bulununca gideceğim” dedi.

gungoren-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu